Hakkımızda

BSI GRUP

Yerli Üretim

BSI® Aydınlatma Teknolojileri, küresel pazar için profesyonel aydınlatma
çözümleri geliştiren, üreten ve dağıtan %100 Türkiye sermayeli bir aydınlatma grubudur.

Gururla ifade ediyoruz ki güçlü üretim kapasitemiz ve
BSI® Lighting & MSM® Lighting markalarımızın aydınlatma sistemleri üretiminde 20 yılı aşkın deneyimi ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

Firmamız 2004 yılında faaliyetine başlamıştır.

Firmamız aydınlatma sektöründe uzun yıllar çalışmış, tecrübeli, konusunda uzman kişilerin oluşturduğu bir bünyeye sahiptir.

Şu anki faaliyet alanları ağırlıklı olarak dış aydınlatma ve özel iç aydınlatma armatürleri üretimi, satışını yapmak şeklinde özetlenebilir.

Özel tasarım grubu, pazarın ve mimarinin isteklerine cevap verebilecek uygunlukta olup ve çözümler üretilmekte ve aydınlatma sistemleri geliştirerek çağdaş aydınlatmaya katkıda bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Aydınlatma sektöründe yenilikçi tasarımlarımızla ürettiğimiz ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmetle, farklılığımızı ortaya koyarak kalitesiyle tercih edilen ve güvenilen bir firma olmak.

Misyonumuz

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, tasarımlarımıza yansıtarak kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Politikamız

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimizle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentilerini en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. Müsterilerin olabilecek şikayetlerini en aza indirmektir. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi ile becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş haçmimizi birlikte artırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir. Firmamıza yapılmış olan yatırımlarla kaliteden taviz vermeden en kısa süre içersinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.

Menü